پاورپوینت پانلهای پیش ساخته

مطالب دیگر:
📚بتن اسفنجی - تحقیق درس تکنولوژی بتن و مصالح ساختمانی📚Curtain wall دیوار پرده ای – تحقیق و پروژه روشهای اجرایی ساختمان📚فناوری های نوین در جلوگیری از خرابی راهها – پروژه درس روسازی راه📚طراحی فضای سبز📚طراحی ولیچر📚طراحی ایستگاه اتوبوس📚طراحی آمبولانس📚طراحی خیابان 2 طرفه📚طراحی سردر ورودی📚طراحی قایق📚لویی کان – تحقیق و پروژه درس اصول و مبانی معماری و شهرسازی📚لویی سالیوان پدر معماری مدرن – پروژه درس اصول و مبانی معماری و شهرسازی📚نورمن فاستر – تحقیق و پروژه درس اصول و مبانی معماری و شهرسازی📚آسیب دیدگی زانو، تحقیق درس تربیت بدنی📚پلان تاسیسات الكتریكی ساختمان 2 طبقه شهربازی📚سنگ خشکه نما و روش اجرا و متره آن–پروژه روشهای اجرایی ساختمان و متره📚کاربرد فناوری نانو در جلوگیری از خرابی راه – پروژه درس روسازی راه📚پلان معماری ویلای 2 طبقه با سقف شیروانی📚مقاله مفید در رابطه با ترانسفورماتور📚جزوه آموزشی مکانیک تراکتور و تیلر
پاورپوینت پانلهای پیش ساخته|1808071|fzj
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت پانلهای پیش ساخته وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.. دانلود پاورپوینت با موضوع پانلهای پیش ساخته در قالب ppt ودر38اسلاید، قابل ویرایش برشی از متن تحقیق: تاریخچه: سیستم پانل های پیش ساخته سه بعدی اولین بار در سال 1967 میلادی توسط شخصی به نام ویکتور وایزمن در ایالت کالیفرنیای آمریکا به ثبت رسید. شرکت ه

.

دانلود پاورپوینت با موضوع پانلهای پیش ساخته

در قالب ppt ودر38اسلاید، قابل ویرایش

برشی از متن تحقیق:

تاریخچه:

در این زمینه برای شناخت بهتر اجزای پانل آزمایش های پایه بر شبکه جوش شده و بتن پاشیده نظیر: فرآیند تولید،مقاومت کششی مفتول،مقاومت برشی جوش،طرح اختلاط بتن پاشیده،ماشین آلات مناسب بتن پاشی،مدول الاستیسیته،بتن پاشیده و استخراج ضرایب اصلاحی تعیین مقاومت فشاری بتن پاشیده به انجام رسید.

دهها سال است که صنعت ساختمان سازی درکشورهای پیشرفته د نیا از حالت سنتی خارج گردیده و روند صنعتی بخود گرفته است و سعی گردیده که خصوصیات سبکی، مقاومت، یکپارچگی، عایق بودن، سرعت در نصب، سهولت در اجرا و . . . رادرمصالح مصرفی بکار گرفته شود. کشور پهناور ایران با دارا بودن شرایط اقلیمی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی خاص و بالاخص قرار داشتن اکثر نقاط کشور در کمربند زلزله خیز جهانی (واتفاقات چند ساله اخیر) و کمبود شدید مسکن بواسطه رشد جمعیت کشور و جوان بودن بافت جمعیت ایران، لازم و واجب است که ما هم از مصالح بهینه شده و سیستم صنعتی تولید مسکن استفاده نمائیم. بیش از چهل سال است که استفاده از پانلهای سه بعدی در کشورهای صنعتی متداول گردیده و در دهه 50 درایران نیز مطرح گردید که بدلائلی تا اواسط دهه 70 پیشرفت زیادی نداشته است.اما اخیرا توجه زیادی به آن شده است و سازمان محترم زمین و مسکن هم در سالهای 80 و1381با انتشار دو جلد دفترچه راهنما و مشخصات فنی پانلهای سه بعدی در راه شناساندن آن سعی زیادی نموده است.

پانلهای سه بعدی چیست و چه کاربردی دارد؟

این پانلها یاصفحات سه بعدی تشکیل گردیده از:

1– هسته مرکزی که معمولا از عایق پلی استایرن یا پلی اورتان ویا عایق پشم سنگ و بضخامت های 5 تا 10 سانتیمتر میباشد.

2- دو شبکه فولادی از مفتول بضخامت 3 میلیمتر چشمه های 8×8 سانتیمتر و بفاصله 1 تا 2 سانتیمتر از هسته مرکزی قرار داشته و بوسیله تعداد زیادی مفتول قطری بهم جوش برقی شده اند .

این پانلها در کارخانه به ابعاد مورد لزوم که نوع دیواری آن معمولا1×3 متری و نوع سقفی آن1×3 و80/0 × 3 متری می باشد تولید و سپس به محل نصب حمل میگردد. پس از نصب از دو طرف در نوع دیواری بابتن ریز دانه ویا بتن سبک به ضخامت 3 الی 4 سانتیمتر پوشش میگردد و در نوع سقفی پس از نصب روی آن بضخامت 5 الی 7 سانتیمتر بتن ریزی می شود.