تحقیق درباره صنایع خودرو

تحقیق درباره صنایع خودرو |1807400|fzj
هم اکنون فایل با مشخصه ی تحقیق درباره صنایع خودرو وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 48 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه این کتاب برای د

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 48 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

این کتاب برای دانشجویان رشتۀ مکانیک گرایش صنایع خودرو بسیار مفید است و می توان آن را در قالب دو واحد درسی در طی یک نیمسال ارائه نمود . مطالب کتاب دارای یک سیر منطقی است و نیازی به اطلاعات قبلی ندارد . لذا هنرجویان هنرستانها و سایر علاقمندان می توانند به راحتی از مطالب آن استفاده کنند .

جلد دوم کتاب که شامل مطالب ارائه شده در بخش دوم کتاب اصلی است به معرفی کاربرد تکنیک های ارائه شده در جلد اول می پردازد و شامل جزئیات کامل و داشن فنی بکار رفته در گیربکس های اتوماتیک ساخت کمپانی های خودروسازی آمریکاست.

اگرچه در ترجمۀ این کتاب تلاش مترجم بر ساده و روان بودن مطالب متمرکز بوده ، اما نهایت وفاداری به متن اصلی رعایت شده است . با این حال اعتقاد بر این است که کتاب خالی از اشکال نیست . لذا از کلیۀ خوانندگان ، صاحب نظران و همکاران گرامی صمیمانه تقاضا دارم بر بنده منت نهاده و اشکالات موجود را تذکر دهند ، تا انشاءالله در چاپ های بعدی اصلاح شوند .

طهمورث سالک

تیرماه 1379

سیستم های هیدرولیکی گیربکس

TRANSMISSON HYSRAULIC SYSTEMS

هنگام مطالعه اصول هیدرولیک در بخش دوم چند نوع از سوپاپ های تنظیم فشار و سوپاپ های سویچینگ را بررسی کرده ایم . در این بخش یاد خواهیم گرفت که این سوپاپ ها در درون گیربکس اتوماتیک چگونه عمل می کنند . همچنین پمپ هایی که با سه نوع فشار هیدرولیکی مختلف گیربکس اتوماتیک را آماده کار می کنند ، بررسی می کنیم . سپس این فشارها را در درون مجراها و سوپاپ ها دنبال می کنیم و یاد می گیریم که چگونه این فشارها با هم برای کنترل تعویض مستقیم و معکوس دنده عمل می کنند .