تحقیق درباره نهضت سواد آموزی

مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت مورچه ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت الگوبرداري سازه اي از طبيعت ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗زندگی در آپارتمان با فرمت PDF🔗پاورپوینت کف سازی🔗پاورپوینت روستای ابیانه🔗پاورپوینت پانل های کامپوزیت🔗پاورپوینت معرفی محصولات کناف🔗پاورپوینت کانسپت🔗پاورپوینت کندوان ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت درس اول کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( دوستی)🔗پاورپوینت درس دوم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( آداب دوستی)🔗پاورپوینت درس سوّم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( تصمیم گیری چیست ؟)🔗پاورپوینت معماری بیونیک ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت آموزش درس چهارم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( چگونه تصمیم بگیریم ؟)🔗پاورپوینت آموزش درس پنجم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( عوامل موثّر در کشاورزی )🔗پاورپوینت معماری پایدار ........... کلیپ و عکس این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت آموزش درس ششم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( محصولات کشاورزی از تولید تا مصرف )🔗پاورپوینت آموزش درس هفتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( طلای سیاه )🔗پاورپوینت آموزش درس هشتم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( انرژی را بهتر مصرف کنیم )🔗پاورپوینت آموزش درس نهم کتاب مطالعات اجتماعی پایه ششم ابتدایی ( پیشرفت های علمی مسلمانان )
تحقیق درباره نهضت سواد آموزی |1807371|fzj
هم اکنون فایل با مشخصه ی تحقیق درباره نهضت سواد آموزی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 17 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید . لینک دانلود پایین صفحه نهضت سواد آموزي

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 17 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

نهضت سواد آموزي در روز هفتم دي ماه 1358 با فرمان حضرت امام خميني (ره ) بينانگذار جمهوري اسلامي ايران تشكيل شد. در متن پيام حضرت امام ( ره ) دو هدف ارزشمند و گرانسنگ تبيين شده است :

الف ) كوتاه مدت : آموزش خواندن و نوشتن به افراد محروم از نعمت ارزشمند سواد

ب ) بلند مدت : ارتقاء آگاهي و دانش بزرگسالان نوسواد در زمينه هاي مختلف و تبديل فرهنگ وابسته كشور به فرهنگ مستقل و خودكفا

سازمان نهضت سواد آموزي با اجراي طرح هاي مختلف از جمله طرح بسيج سواد آموزي توانست هدف كوتاه مدت فرمان تاريخي امام ( ره ) را در ربع قرن گذشته محقق نمايد و نرخ با سوادي كشور را در جمعيت 6 ساله و بالاتر از 5/47 در صد در سال 1355و85 درصد در سال 1380 افزايش دهد و در راستاي نيل به اهداف بلند مدت ، با شروع آموزشهاي توسعه ( آموزشهاي پس از سواد ) فصل جديدي از كتاب زرين انقلاب شكوهمند اسلامي رقم خورده و اكنون كه در صد قابل توجهي از افراد بزرگسال جامعه در گروه سني زير 45 سال (گروه مولد جامعه ) با سواد شده اند .

آموزشهاي توسعه در ابعاد مختلف فرهنگي مذهبي ، سياسي ، اقتصادي و اجتماعي با هدف كاربردي كردن سواد وبرنامه هاي پس از سوادآموزي ، اطلاعي رساني و آگاه سازي و آموزش حرفه اي درآمدزا به مورد اجرارگذاره شده است . مديريت نهضت سواد آموزي استان اصفهان در مدت بيست وپنج سال فعاليت درخشان خود موفق شده نرخ با سوادي استان اصفهان را از 9/52 در صد در سال 1355و9/91درصددرسال 1381 افزايش دهد و مقام دوم رشد نرخ با سوادي كشور را به خود اختصاص دهد.

فرمان تاریخی امام

فرمان تاريخي امام خميني (ره )بمناسبت تشكيل نهضت سواد آمو زي

ملت شريف ايران شما مي دانيد كه در رژيم گذشته آنچه كه بر ملت ايران سايه افكنده بود علاوه بر ديكتاتوري وظلم ، تبليغات بي محتوي و هيچ را همه چيز جلوه دادن بود. ملتي كه در همه ابعاد از حوائج اوليه محروم بود وانمود مي شد كه در اوج ترقي است از جمله حوائج اوليه براي هر ملت كه در رديف بهداشت و مسكن بلكه مهمتر از آنهاست